Atribuită Cumpărare directă

Baterie cada-5buc x 128,00ron=640,00ron;Baterie lavoar-15buc x 105,00ron=1.575,00ron;Baterie lebada-15buc x 108,00ron=1.620,00ron. Total: 3.835,00ron

Număr anunț
DA25854317
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.835 RON
Valoare atribuită
3.835 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.835 RON

din 3.835 RON estimat