Atribuită Cumpărare directă

Montaj /Instalare camere - 150 lei Cablu tensiune CYYF 3*1.5 - 24m x 5.2 lei/m CUPLA SCHUKO 16A SC - 2 buc x 7 lei STECHER SCHUKO 16A SV x 2 buc x 5 lei

Număr anunț
DA25832843
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 36570894)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,80 RON
Valoare atribuită
298,80 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,80 RON

din 298,80 RON estimat