Atribuită Cumpărare directă

Mouse Microsoft Basic Wired Optic USB Negru - 3 BUC X 30 RON; Tastatura Microsoft 600 Wired Multimedia Negru - 3 BUC X 58 RON; Monitor 23.8" AOC 24E1Q, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED, IPS, 16:9, 5 ms,250 cd/mp, 1000:1/ 20M:1, 178/1 - 1 BUC X 570 RON; HDD intern Seagate, 3.5", 1TB, Barracuda, SATA3, 7200rpm, 64MB - 2 BUC X 192 RON; Conectori RJ45( 100 buc/SET) - 1 SET X 70 RON; CABLU UTP CAT 6 305ml - 2 BUC X 320 RON.

Număr anunț
DA25866725
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928 RON
Valoare atribuită
1.928 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928 RON

din 1.928 RON estimat