Atribuită Cumpărare directă

Diagonala 23 inch Tip ecran LED Rezolutie afisare 1920 x 1080 pixeli Timp de raspuns 5 ms Contrast tipic 1000:1 Luminozitate 300 cd/mp Unghi de vizualizare orizontal/vertical 178/178 grade Reproducere culori 16 milioane Aspect imagine 16:9 Tip panel IPS Conectivitate HDMI 1 VGA 1 Caracteristici speciale TV Tuner Nu Caracteristici Fizice Tensiunea de alimentare 220 ~ 240 V Culoare Argintiu/Negru

Număr anunț
DA25830594
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.527,34 RON
Valoare atribuită
1.527,34 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.527,34 RON

din 1.527,34 RON estimat