Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU REPARATIE MOTOFERASTRAU STIHL MS441 Consumuri ANSAMBLU MANER CU REZERVOR CAPAC FILTRU AER CAPAC FRANA MANER FRANA BUJIE MANOPERA SERVICIU REPARATIE MOTOFERASTRAU MAKITA EA3110T Consumuri CAPAC FILTRU AER FILTRU AER BUJIE CARBURATOR MANOPERA SERVICIU REPARATIE MOTOUNEALTA HUSQVARNA 525 PT5S Consumuri SEMERING CARTER RULMENT SET FILTRU CU FURTUNE ALIMENTARE SET MEMBRANE CARBURATOR MANOPERA
- Număr anunț
- DA25829686
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.956,43 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.