Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curățare a birourilor și a echipamentelor de birou, aspirare suprafețe, ștergere geamuri, golire coșuri de gunoi, curățare grupuri sanitare si alte tipuri de servicii așa cum sunt descrise în contract pentru o perioada 6 luni

Număr anunț
DA25862089
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
Furnizor / câștigător
Biro Elena (CUI 40842083)
Cod CPV
90919000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.640 RON
Valoare atribuită
17.640 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.640 RON

din 17.640 RON estimat