Atribuită Cumpărare directă

artie alba Absolut, format A4, greutate 82,5 g/mp, 500 coli/top, grosime 106 um densitate aparenta 0,776g,cm3 directia longitudinala corespunde dimensiunii de 297 mm a colii de hartie, cenusa 12%, rezistenta la tractiune 2,51 km/m, grad de alb 98,8%

Număr anunț
DA25850543
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI (CUI 17350663)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI 5862554)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,40 RON
Valoare atribuită
134,40 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,40 RON

din 134,40 RON estimat