Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE DETALII IN OFERTA PUBLICA PREZENTA PE SITE-UL ORGANIZATIEI: WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO TARIF AFERENT LOCATIILOR/PERIOADELOR: 16-23 AUGUST HOTEL PRESIDENT CAZAREA PT ILIE-GHERSON GHEORGHE
- Număr anunț
- DA25847487
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BRAZI (CUI 29032671)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.571,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.571,43 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.