Atribuită
Cumpărare directă
1) LAVABIL KOBER 25KG - 6 buc * 65.5462 lei 2) GLETUL MESERIASULUI 20KG - 5 SAC * 22.6891 lei 3) MATURA SORG CU COADA - 5 BUC * 14.2857 lei 4) MATURA PVC - 10 BUC * 5.042 lei 5) FARAS METALIC - 5 BUC * 8.4034 lei 6) GALEATA MOP - 5 SET * 8.4034 lei 7) MOP 280GR - 10 BUC * 5.042 lei 8) COADA LEMN - 25 BUC * 1.6807 lei 9) PERIE WC - 10 BUC * 6.7227 lei 10) SAVEX AUTOMAT 10KG - 2 SAC * 50.42 lei 11) DERO MANUAL 20KG OZON - 2 SAC * 113.4454 lei 12) LAVABIL EXTERIOR 15L - 1 buc * 117.6471 lei 13) CLORET GEAM 750ML - 25 buc * 4.2017 lei 14) DOMESTOS 5L - 6 buc * 35.2941 lei 15) DETARTRANT - 41 BUC * 5.042 lei 16) GEL IGIENIZANT 1L - 25 BUC * 42.0168 lei 17) SAPUN LICHID 5L - 4 BUC * 8.4034 lei 18) SOLUTIE PARDOSELI DROP 1L - 30 buc * 5.8824 lei 19) CLORAMINA 200BUC - 10 cut * 84.0336 lei 20) CLOR 1L - 30 BUC * 2.1008 lei 21) FAIRY 0.8L - 10 buc * 5.8824 lei 22) BURETI VASE - 20 BUC * 0.42 lei 23) LACAT 50G - 7 BUC * 7.563 lei 24) LACAT 63V - 4 BUC * 11.3445 lei 25) LACAT 38G - 4 BUC * 5.042 lei 26) BENZINA - 64.31 L * 4.2017 lei 27) ULEI AMESTEC 2T 0.5L - 10 buc * 4.2017 lei 28) ULEI DRUJBA 1L - 10 buc * 7.563 lei 29) CIMENT 40KG - 15 BUC * 22.6891 lei 30) LANT DRUJBA - 2 BUC * 38.6555 lei 31) PILA DRUJBA - 2 buc * 9.2437 lei 32) FIR MOTOCOASA - 1 BUC * 15.1261 lei 33) DISC MOTOCOASA 230*40T - 3 BUC * 23.5294 lei 34) LAMA DRUJBA - 1 BUC * 10.9244 lei 35) DILUANT 0.9L - 15 BUC * 6.8908 lei 36) GALEATA EMAILATA 10L CU CP - 2 buc * 42.0168 lei 37) GALEATA PLASTIC - 5 BUC * 5.042 lei 3
- Număr anunț
- DA25852429
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.209,10 RON
- Valoare atribuită
- 8.209,10 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.