Atribuită Cumpărare directă

Clasa Virtuala Contabilitatea Proiectelor Europene Data: 21, 22, 23, 24.07.2020 (12 ore)

Număr anunț
DA25850277
Autoritate contractantă
CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI (CUI 4266189)
Furnizor / câștigător
OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat