Atribuită Cumpărare directă

Sa corespunda d.p.d.v. calitativ; sa dfie insotit de certificate de calitate, conformitate si garantie; capacitate 223 L, I=146.5 cm, Clasa A+. Rog livrarea pana viner - 26 06 2020; persoana de contact: Ana Marilena, tel. 0747079639

Număr anunț
DA25845143
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-U.M. 02286 Bascov (CUI 4318245)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,20 RON
Valoare atribuită
714,20 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,20 RON

din 714,20 RON estimat