Atribuită
Cumpărare directă
Studiul topografic consta executarea masuratorilor terestre necesare la realizarea suportului topografic sau a planului de situatie necesar pentru intocmirea studiului de fezabilite/ proiectului tehnic de executie si/sau necesar pentru emiterea certificatului urbanism/autorizatie de constructie in vederea realizarii obiectivului : Infiintare retea gaze in comuna Brusturoasa, jud. Bacau
- Număr anunț
- DA25866974
- Autoritate contractantă
- Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
- Furnizor / câștigător
- DINCĂ M.T. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27459898)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.450 RON
- Valoare atribuită
- 29.450 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.