Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE PROTECTIE CU 3 PLIURI, FILTRARE 98%, CERIFICAT CE, RESPECTA SR EN 14683:2019, CU 3 STRATURI DE PROTECTIE, PREVAZUTA CU SARMA PENTRU FIXAREA PE NAS , DE UNICA FOLOSINTA, REALIZATA DIN MATERIAL NETESUT, CU ELASTIC, CULOARE ALBASTRU/VERDE/ALB, NONIRITANTA, FARA MIROS HIPOALERGENICA.

Număr anunț
DA25849750
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908,50 RON
Valoare atribuită
908,50 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908,50 RON

din 908,50 RON estimat