Atribuită
Cumpărare directă
Pachet papetarie SH: denumire um cantitate HARTIE COPIATOR A4 PAPERLINE BUC 10 GPV PLIC B4 CU BURDUF 10/SET 70032 SET 4 GPV PLIC C4 25/SET 192022 SET 5 HERLITZ CREION HB SCOLAR buc 24 LINIAR RIO 30CM buc 4 PIX PENSAN MY TECH ROSU 1MM buc 10 PIX PENSAN MY PEN VISION ALBASTRU BUC 20 PIX AIHAO 517 BUC 12 HERLITZ RADIERA OVALA BUC 4 OTI PUNGI CONGELATOR SOLID 2KG 35X25 set 3 INDEX PLASTIC 12X45MM DELI buc 5 ELASTICE LA PUNGA SCRIVA 100G BUC 3 POST IT 76X76 STICK NEON ROZ BUC 12 MILAN CAPSATOR METAL 80196 buc 2 AGRAFE 33MM ECADA CUT 10 POST IT 76X76 STICK NEON VERDE BUC 12 CAPSE 24/6 NOKI CUTII 10 DACO DECAPSATOR buc 2 PIONEZE INOX 300/CUTIE DELI buc 2 MAPED PERFORATOR ADVANCED 20/25COLI ALBASTRU 620312 BUC 1 BURETIERA ECADA 27080 BUC 2 STANGER FOARFECA OTEL 21CM BUC 4 HERLITZ BIBLIORAFT 80MM PLASTIFIAT DIV CULORI BUC 4 HERLITZ DOSAR PLIC BUC 50 DOSAR CU SINA BUC 50 ETICHETE DIVERSE MARIMI /A4 COLI 100 DISPENSER BANDA 19X33 BUC 2 CORECTOR CREION MILAN BUC 5 STANGER TEXTMARKER 1-5MM 4/SET buc 1 TESA BANDA.AD 13X19MM+DISPENSER TR. 57284 buc 1 FOLIE PROTECTIE CRISTAL NOKI BUC 300 CUTTER MAS 2750 buc 1 PERMANENT MARKER MILAN NEGRU ROTUND SET 12 BANDA AD.48X66 BUC 2 BANDA AD.25X66 TESA BUC 2 BANDA AD.19X33 BUC 8
- Număr anunț
- DA25830287
- Autoritate contractantă
- LICEULTEORETIC SOLOMON HALITA (CUI 4347330)
- Furnizor / câștigător
- MULTI MASIMEX SRL (CUI 8334928)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 657,20 RON
- Valoare atribuită
- 657,20 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.