Atribuită
Cumpărare directă
demolare ziduri caramida, curatare huma, finisaje la pereti, zugraveli lavabile, montare pereti gips carton pe structura metalica, montare pardoseli parchet laminat pe suport existent, montare corpuri de iluminat, realizare locuri de aparate electrice, montare usa metalica, montare corpuri de calorifer, instalatii termice si sanitare mai putin
- Număr anunț
- DA25854922
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
- Cod CPV
- 45450000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.637,31 RON
- Valoare atribuită
- 84.637,31 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.