Atribuită Cumpărare directă

MANUSI 4*67.23 VOPSEA PITURA 10*7.82 DILUANT 6*5.46 TRAFALET 1*15.13 BATERII 8*3.19

Număr anunț
DA25874146
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI 29555719)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,50 RON
Valoare atribuită
420,50 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,50 RON

din 420,50 RON estimat