Atribuită Cumpărare directă

CAPSATOR KANGARO NOVA 335 buc 7 DECAPSATOR KANGARO buc 1 CALCULATOR NOKI 16 DIG buc 2 POST IT 76X76 buc 59 POST IT 40X50 buc 17 INDEX 12X45 MM 4/SET buc 24 DOSAR PLASTIC buc 1435 DOSAR INCOPCIAT 1/2 buc 30 DOSAR SINA CARTON buc 400 DOSAR PLIC set 20 FILE PLASTIC 100/SET buc 18 FILE PLASTIC CRISTAL100/SET buc 12 PIX AIHAO 567 ALBASTRU buc 40 PIX SENATOR PLASTIC ALBASTRU buc 280 PIX SENATOR PLASTIC ROSU buc 45 PIX SENATOR PLASTIC NEAGRA buc 22 MAPA CARTON CU ELASTIC buc 20 MAPA PLASTIC CU ELASTIC buc 13 CREION ROTRING buc 14 MINE ROTRING 0,7 set 10 CAPSE 24/6 cutie 43 RADIERA buc 5 AGRAFE 28MM cutie 18 AGRAFE 78MM buc 12 BANDA ADEZ 48X66 buc 14 BANDA ADEZ 19X33 buc 10 MARKER PERMANENT 2,5 MM NEGRU buc 16 MARKER PERMANENT 2,5 MM ROSU buc 12 MARKER PERM.1MM ROSU buc 22 MARKER PERM.1MM NEGRU buc 4 TEXT MARKER(EVIDENTIATOR) buc 54 BIBLIORAFT MARMORAT buc 54 LIPICI SOLID KORES 40GR buc 28 SFOARA BUMBAC 100gr buc. 19 CUTTER buc. 5 FLUID CORECTOR BIC buc 6 PIX CORECTOR BIC buc 19 Buretiera buc 1 CUB ALB 9X9 buc 7 PLIC C6 buc 500 RIGLA 30CM buc 7 CREION CU RADIERA BIC buc 12 Ace cu gamalie cutie 2 Tus stampila negru buc 3

Număr anunț
DA25865064
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI 2159860)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375,28 RON
Valoare atribuită
3.375,28 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375,28 RON

din 3.375,28 RON estimat