Atribuită Cumpărare directă

Lungime 28.58 cm Lățime 26.04 cm Înălțime 41.28 cm Rezervor 4 litri Capacitate pulverizare 0-19 l/h Putere: 1000W Tensiune alimentare: 220V, 50Hz Greutate netă: 3kg Dispozitivul dispune de un potențiometru pentru reglarea debitului. Dimensiunea particulei nebulizate pentru un lichid cu denistatea apei: 1. Putere mică (treptele 1-2): 14 microni / debit 70mll/min 2. Putere medie (treptele 5-6): 20 de microni / debit 225ml/min 3. Putere maxima (treptele 9-10): 25 de microni / debit 330ml/min

Număr anunț
DA25845359
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
DURDOM SRL (CUI 31146465)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat