Atribuită Cumpărare directă

UZ1041001000100 COS GUNOI PEDALA RATAN 10L STERK 4.000 buc 2 UZ143101009342 GALEATA CCA 15L CU STORCATOR (ALBASTRU+ALBASTRU) 90012778 MISAVAN 6.000 buc 3 UZ1041001001100 COS GUNOI PEDALA RATAN 5L STERK 5.000 buc

Număr anunț
DA25874135
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGUREL (CUI 29446304)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,78 RON
Valoare atribuită
217,78 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,78 RON

din 217,78 RON estimat