Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt Denumire produs Cantitate U.M. Pret fara TVA Valoare fara TVA 1 Hartie copiator A4, 80gr/mp 500 coli/top BUC 125 12.50 1562.50 2 Capsator 25 file Sax 349 BUC 4 9.80 39.20 3 Capse #24/6 1000/cutie Forster Cutie 20 0.65 13.00 Total fara tva = 1614.70 lei
- Număr anunț
- DA25865572
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.614,70 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.