Atribuită Cumpărare directă

Cartuș Toner TN-241M magenta, Original (1400 de pagini, încărcare 5% pe draft) / TN-241M, Toner Magenta for HL-3140CW / HL-3150CDW / HL-3170CDW / DCP-9015CDW / DCP-9020CDW / MFC-9140CDN / MFC-9340CDW 1.400p/5%

Număr anunț
DA25868022
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,72 RON
Valoare atribuită
565,72 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,72 RON

din 565,72 RON estimat