Atribuită
Cumpărare directă
PANOU PROTECTIE DIN PEXIGLASS CU TALPA 680X800X200MM 4MM, Spirt alcoolul sanitar MONA 70% 500ml prezintă o concentraţie optimă de alcool etilic, care îi conferă excelente proprietăţi antiseptice şi dezinfectante, fiind recomandat pentru uzul extern. Consacrat de-a lungul anilor drept alcoolul sanitar în care românii au cea mai mare încredere, MONA este îmbuteliat în flacoane PET care conferă uşurinţă şi siguranţă în manipulare şi depozitare, asigurând, prin închiderea lor ermetică, păstrarea tuturor proprietăţilor fizico-chimice ale produsului. Alcoolul Sanitar Mona este un produs biocid, fiind avizat ca atare de Ministerul Sanatatii prin avizul nr. 2467BIO/01/12.24 Cantitate neta : 500 ml. Concentratie alcoolica : 70%. Mod de ambalare : sticla pet. Alcoolul sanitar este un dezinfectant general pentru uz extern ce poate fi folosit cu incredere pentru igiena umana. Se utilizeaza ca atare, prin stergere, timpul sau de actiune fiind de 5 minute. Produs obtinut din alcool etilic, apa dedurizata, salicilat de etil, tetra-butanol si albastru de metinel. ATENTIE! A NU SE LASA LA INDEMANA COPIILOR! A SE FERI DE RAZELE SOARELUI SI INGHET! ,Măști faciale (nesterile) pentru uz civil, de unică folosință, din material nețesut cu 3 straturi. Dispune de 3 pliuri, prindere cu elastic după ureche și fixator nazal integrat, asigurând filtrare optimă și o respirație liberă. Grad de filtrare: eficiență de filtrare bacteriană (BFE) ≥ 95% permeabilitate respiratorie ≤ 49p, DEZI SEPT X CLEAN DEZINF
- Număr anunț
- DA25837773
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CONSTANTA (CUI 21245640)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 24322510-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.