Atribuită Cumpărare directă

Model Producator Quer Model MicroPower 2000 Code KOM0555 Specificatii tehnice Tip Line-interactive Capacitate 2000 VA Putere 1200 W Schuko (Battery Backup) 2 Schuko (Surge Protection) 2 Baterie 2 x 9 Ah Timp Incarcare 6 - 8 ore Dimensiuni 380 x 158 x 198 mm Greutate 10.5 kg

Număr anunț
DA25847891
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,57 RON
Valoare atribuită
528,57 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,57 RON

din 528,57 RON estimat