Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Cantitate paturica 3 geanta 3 prosop cu capison 3 body 3/6 l 2 body 3 l 1 pantaloni bb 3 set 3 piese bb 3 scutece S2x80

Număr anunț
DA25873324
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,80 RON
Valoare atribuită
695,80 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,80 RON

din 695,80 RON estimat