Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE TERMICE 2013156 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN15 PN40 BUC 4,00 RACORD OLANDEZ PP PRES 20X1/2FE BUC 4,00 COT PP PRES 20X90 BUC 11,00 FILTRU Y PP PRES INT-EXT 20 BUC 1,00 CANEPA 570 BUC 1,00 ROBINET RADIATOR COLTAR PP PRES 20X1/2 BUC 3,00
- Număr anunț
- DA25857301
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,55 RON
- Valoare atribuită
- 157,55 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.