Atribuită Cumpărare directă

LAVABILA 15L BUC 2 81.935 PENUSLA BUC 1 8.07 PENSULA BUC 3 4.0333 AMORSA 5L BUC 1 14.96 TRAFALET BUC 2 16.385 FOLIE PROT BUC 2 7.31 ROLA REZ BUC 3 2.94 SUPORT HARTIE BUC 1 34.03 VOPSEA 2.5L BUC 1 48.32 VOPSEA 0.75L BUC 2 9.245 DILUANT BUC 3 8.6567 PROSOP BUCATARIE BUC 1 3.95 COS GUNOI BUC 1 48.07

Număr anunț
DA25874165
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF. DR. IOAN CERGHIT (CUI 29433444)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,04 RON
Valoare atribuită
434,04 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,04 RON

din 434,04 RON estimat