Atribuită
Cumpărare directă
oferta RCA si Casco pentru Municipiul Drobeta, CUI 4426581: 1. AUTO MH05GFB,autoutilitara FORD, sasiu WF0DXXTTGDFK094891 - RCA,pret 2362 RON/an, plata integrala; CASCO : 3950 RON/an, plata integrala. 2. AUTO MH13WRX, Dacia Duster,sasiu VF1HJD40861174921 - RCA,pret 1093 RON/an, plata integrala; CASCO : 2310 RON/an, plata integrala. Fransize polite casco :0. Riscuri acoperite polite Casco :clasa A,B,C,D. Clauze suplimentare:Vandalism, Patrunderea in locuri inundate, Circulatia in afara locurilor publice. Extindere teritoriala; Asistenta rutiera:Standard;Accidente persoane din vehicul.Cheltuieli aditionale trasport vehicul:4000 RON. Total valoare:9715 RON
- Număr anunț
- DA25851297
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.715 RON
- Valoare atribuită
- 9.715 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.