Atribuită
Cumpărare directă
DIV-Oxivir Plus Spray 750ml (6buc/bax) 3.00 33.90 101.70 Dozator sapun inox 1L 15.00 121.00 1,815.00 Gel alcoolic maini 1L 25.00 95.00 2,375.00 SCA-Dozator h.igienica SmartOneMini dublu alb (T9) 36.00 0.00 0.00 SCA-Dozator pros.matic alb TORK 11.00 0.00 0.00 SCA-Dozator sapun spuma 1L alb TORK (S4) (12buc/bax) 9.00 0.00 0.00 SCA-H.igienica alba SmartOneMini 2pl,620portii (T9) (12buc/bax) 216.00 14.00 3,024.00 SCA-Pros.matic 1pli,280m TORK (H1) (6buc/bax) 44.00 43.20 1,900.80 SCA-Spuma de maini 1L TORK Premium (S4) (6buc/bax) 29.00 48.00 1,392.00
- Număr anunț
- DA25850262
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU TURDA (CUI 18012660)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.608,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.608,50 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.