Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de constructii: VOPSEA PITURA MARO DESCH. V53731 4L 15 52,92 BUC VOPSEA PITURA MARO INCH. 53771 4L 5 52,92 BUC VOPSEA PITURA ROSU INCH. V53260-C4L 5 53,34 BUC GRESIE COLORADO NOCE 33X33 94,18 31,01 M2 FAIANTA 2042-0513 TIVOLI BEIGE 25,2X40,2 285,76 29,33 M2 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 40 27,78 BUC QUARTZ KIT 6 MARO DESCHIS 2 KG 20 8,04 BUC DISTANTIERE 2MM (500BUC) 2 8,32 PUN DILUANT D509 1L JALUTEX 10 9,28 BUC
- Număr anunț
- DA25819633
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.007,57 RON
- Valoare atribuită
- 14.007,57 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.