Atribuită Cumpărare directă

Licenţă software contabilitate bugetară şi salarizare Infoprim conform descrierii

Număr anunț
DA25876914
Autoritate contractantă
AGENTIA NUCLEARA SI PENTRU DESEURI RADIOACTIVE (CUI 26328223)
Furnizor / câștigător
SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.999 RON
Valoare atribuită
6.999 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.999 RON

din 6.999 RON estimat