Atribuită
Cumpărare directă
1 Pagina A4 alb-negru 62.000 buc x 0,03RON = 1860 RON 2 Pagina A4 color 500 buc x 0,27RON = 135 RON 3 Scanari A4 500 x 0,01 RON = 5 RON Valare totala(lei fara TVA) 2000 RON Echipamente multifunctionale A3 color - 2 buc Interventii tehnice si livrari cu prioritate (max 2 ore). Remedieri defectiuni sau inlocuire echipament(max 24 ore) In pretul chiriei sunt incluse - consumabilele (toner, unitati de imagine, fara hartie); - orice piesa de schimb ce trebuie inlocuita; - costuri legate de suport tehnic si intretinere a echipamentului, remedirea defectiunilor aparute ; - prioritate in interventii. Avantaje: Planificarea exacta a cheltuielilor; Un print, copies au scanare de cea mai buna calitate; Reducerea costurilor prin eliminarea riscului aparitiei defectelor majore; Inlocuirea echipamentului in situatia defectiunilor majore; Functionarea, in caz de nevoie, in zilele de repaus saptamanal sau sarbatori legale; Instruirea permaneneta a operatorilor si instructiuni de sanatate si securitate in munca, pentru activitatea de copiere la echipamentele folosite. Functionarea echipamentelor fara intreruperi datorate lipsei consumabilelor sau a defectiunilor. Sunt incluse toate costurile asociate cu transportul, instalarea, configurarea si punerea in functiune a multifunctionalului, cat instalarea softurilor si a driverelor necesare, instruirea utilizatorilor asupra folosirii echipamentului. Termen livrare: 24 ore de la data semnarii contractulu
- Număr anunț
- DA25861280
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
- Cod CPV
- 79521000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.