Atribuită Cumpărare directă

Dozator Losdi sapun lichid ,gel dezinfectant din plastic ABS,capacitate 900 ml,cu sistem de inchidere cu cheie si sistem de prindere antivandalism.

Număr anunț
DA25823108
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505,80 RON
Valoare atribuită
1.505,80 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.505,80 RON

din 1.505,80 RON estimat