Atribuită Cumpărare directă

Detergent detergenti solutie anticalcar toaleta 750 ml 750ml SANO ANTI KALK WC PROFESIONAL BUC 100 Rezerva aparat odorizant camera tip compatibil cu 250ml 250 ml Air Wick BUC 50 Pudra anticalcar pentru masina de spalat Calgon 500 g 500g grame BUC 15 Detergent solid DERO RUFE AUTOMAT industrial profesional 10 kg sac praf pulbere Wash KG 130 Saci menajeri menaj 35l 35 l litri 50x60 50 x 60 50 bucati / rola ROLE 200 Sapun lichid cu pompita antibacterian 250ml 250 ml GIULIA !!!! STOC !!!!! BUC 400 Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta universal ambalat 1 l 1l 1 litru parfumat AXIAL BUC 100 Odorizant de pentru toaleta toalete WC solid cu suport BUC 200

Număr anunț
DA25807745
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.141,55 RON
Valoare atribuită
4.141,55 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.141,55 RON

din 4.141,55 RON estimat