Atribuită Cumpărare directă

HDD extern ADATA Durable HD710 Pro, 2TB, 2.5", USB 3.1, Negru [AHD710P-2TU31-CBK]

Număr anunț
DA25808942
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,91 RON
Valoare atribuită
310,91 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,91 RON

din 310,91 RON estimat