Atribuită Cumpărare directă

Foarfece din oțel acoperit cu titan, lungime 18 cm, mâner acoperit cu plastic - 6 buc - cod 39241200-5 Foarfece (Rev. 2); Panglică textilă tricolor, cu lățimea de 4 cm – 1 rolă x 50 ml –cod CPV 39561110-6 – Panglici (Rev. 2).

Număr anunț
DA25819224
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
Cod CPV
39241200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,60 RON
Valoare atribuită
243,60 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,60 RON

din 243,60 RON estimat