Atribuită Cumpărare directă

Buna ziua! Dorim sa incheiem un contract de prestari servicii exploatare forestiera – tras in platforma primara a partizii 1645597 - 395 Visag cu un volum de 188 mc. Partida este conceputa din produse provenite din taieri de igiena, pe o suprafata de 54,30 ha si cu un numar de 172 arbori.

Număr anunț
DA25800609
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Lazareni R.A (CUI 34963676)
Furnizor / câștigător
FORESTA SRL (CUI 13989070)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.294,88 RON
Valoare atribuită
10.294,88 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.294,88 RON

din 10.294,88 RON estimat