Atribuită
Cumpărare directă
ASOCIATIA LEADER COLINELE MOLDOVEI achizitioneaza polita RCA si CASCO pt autoturismul proprietate - DUSTER BT 90 GAL. Plata politelor se va face numai dupa obtinerea avizului favorabil din partea CRFIR Iasi pentru prezenta achiziție. Ofertantul va prezenta certificat constatator/certificari/atestate/autorizatii, prevazute de lege, care demonstreaza ca operatorul economic are dreptul sa desfasoare activitatea care constituie obiectul principal al contractului.
- Număr anunț
- DA25809065
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA LEADER COLINELE MOLDOVEI (CUI 36522161)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.674 RON
- Valoare atribuită
- 2.674 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.