Atribuită Cumpărare directă

plic fereastra stanga autoadeziv cu dimensilunile 162 mm 230 mm cfp 197/11.06.2020 ref 28.05.2020 prestatii adulti

Număr anunț
DA25819804
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
EUROSIM S.R.L. (CUI 17654093)
Cod CPV
30199711-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat