Atribuită Cumpărare directă

Prelungitoare protectie-2 buc, sfoara- 30 buc, radiere-10 buc, marcher Cd-10 buc.

Număr anunț
DA25808341
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,04 RON
Valoare atribuită
210,04 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,04 RON

din 210,04 RON estimat