Atribuită
Cumpărare directă
10 5008705 PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X2600 BUC 20,00 13,78 231,60 44,00 20 5006960 PLACA RIG. ANTIUMEZEALA RBI 12,5(1,2X2M) BUC 35,00 28,33 833,24 158,31 30 1020797 DIBLU NYLON+SURUB 6X60 1PG=50 BUC 01140 PUN 4,00 22,00 73,95 14,05 40 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) CUT 5,00 17,04 71,60 13,60 50 4006126 SURUB AUTOP MET 4.2X19 29660B4201900 BUC 400,00 0,08 26,89 5,11 60 4006338 KERANET LIQUIDO 1KG SOL CURATAT CERAMICA BUC 5,00 19,23 80,80 15,35 70 5008911 QUARTZ KIT 6 VERDE G50 2KG BUC 1,00 12,16 10,22 1,94 80 4003545 CHIT CERESIT CE40 BAHAMA BEJ 43 5KG BUC 1,00 37,26 31,31 5,95 90 5015197 TESATURA FIBRA STICLA 160G(50MP/ROLA) ROL 2,00 142,00 238,66 45,34
- Număr anunț
- DA25807497
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.598,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.598,27 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.