Atribuită Cumpărare directă

UPS Socomec Netys 1500VA/1050W, 4 x IEC 320, NAS Synology DS120j, 1 Bay, Procesor Marvell Armada 3720, Gigabit, 512 MB RAM (Alb)

Număr anunț
DA25816303
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.136,95 RON
Valoare atribuită
3.136,95 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.136,95 RON

din 3.136,95 RON estimat