Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: mazare verde 720ml-40buc,br topita 140gr-64buc,file merluciu 600gr-40buc,ton 160gr-96buc,ceai plic 30gr-132buc,untar 200gr-40buc,minieugenia 27gr-192buc,biscuiti crema 68gr-72buc,biscuiti 70gr-72buc,ciocolata 90gr-51buc,croissant 90gr-90buc,pufuleti 85gr-60buc,kinder bueno-35buc,napolitane 65gr-72buc,otet 1l-36buc,napolitane 100gr-90buc,biscuiti sarati 90gr-80buc,sare 1kg-24buc.
- Număr anunț
- DA25833051
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- LIN & EMA SRL (CUI 13313735)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.271,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.271,54 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.