Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici brosuri: - text in limba rom - format inchis 148x210 mm, 210x297 mm - 8 pagini+coperta/ 24 pagini+coperta - policromie fata/verso, full color, folie lucioasa/finish mat/finish plastifiat mat - grosime coperta 200gr/mp, 300gr/mp - grosime foaie 130 gr/200 gr - paginile vor contine text, logo si poze Caracteristici broșuri care să conțină informații de prezentare a activității companiei - textul - limba rom;-format închis A5 (148 x 210 mm);-număr pagini minim 8 plus copertă- policromie faţă – verso, full color, finish mat, grosime copertă 200 gr/mp, grosime file interioare 130 gr, format capsat, va conţine text, logo şi poze; - număr bucăți: 100 bucăți; Caracteristici catalog de prezentare din care să rezulte principalele realizări ale CNI SA- textul - limba română; - format închis A4 (210 x 297 mm);- număr pagini minim 24 plus copertă - policromie faţă – verso, full color, finish plastifiat mat, grosime copertă 300 gr/mp, grosime file interioare 200 gr, format capsat, va conţine text, logo si poze-50 buc Caracteristici film: - durata 60-80 sec;- informatii despre: misiune, viziune, istorie, obiective si proiecte de viitor- scriptul productiei va fi conceput intr-un limbaj accesibil publicului larg, intr_un format atractiv si dinamic cu accent pe informarea publicului larg cu privire la activitatea si rolul institutiei.- formate de livrare: HD si alte formate adaptate pentru internet, pagini web, proiectii.- include voice over, muzica, animatii, imagini video.
- Număr anunț
- DA25832916
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- IMA GRAPH S.R.L. (CUI 18895529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.