Atribuită
Cumpărare directă
6575 Cleste pentru infasurat sarma 230mm - 3 buc cu pret unitar 872.58 lei /buc Brand: STAHLWILLE Werkzeugvertriebsges.m.b.H. Cod: SW 65751220 7722SQ Menghina cu baza rotativa 250 mm - 1 buc , pret 823.66 lei Brand: KRONUS TOOLS Cod: M16-250 607CS7TBI Set de surubelnite TBI/7pcs - 2 buc, pret unitar127.25 lei Brand: UNIOR d.d. Cod: 611986 710P Ruleta 3 m -1 buc, pret 15.25 lei Brand: UNIOR d.d. Cod: 612132 160/2 Chei combinate cu clichet 11 - 1 buc, pret 40.53 lei Brand: UNIOR d.d. Cod: 622821 1617/2DP Cheie pentru butuc conic al rotii 17 - 1 buc, pret 29.70 lei Brand: UNIOR d.d. Cod: 615522 Foarfeca cu parghie Hobby 1 2050 x 280 x 680 mm - 1 buc, pret 316.17 lei Cod: Hobby 120/3 Grupa: Pinie
- Număr anunț
- DA25817505
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.097,55 RON
- Valoare atribuită
- 4.097,55 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.