Atribuită
Cumpărare directă
reparatie la reteaua de distributie apa rece pe sectia de detinere, lucrarea consta in dezafectare tronson de conducta deteriorata din otel Dn 50mm, pe o lungime de 80cm si inlocuirea acestuia cu conducta de OIDn 50mm, cuplare cu fitinguri aferente (robinet Dn 50mm, niplu Dn 50mm, piesa trecere, etc), efectuarea probelor necesare,transportul inclus in pretul de catalog, facturare si livrare la o data ulterioara deliberarii achizitiei in catalogul SEAP de catre autoritatea contractanta, comanda ferma
- Număr anunț
- DA25814858
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- NIS INSTAL TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 42084040)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.