Atribuită
Cumpărare directă
Bunuri – clădiri și conținut – total suma asigurată 5714000 RON, franșiză de 1% pentru daune cutremur - Avarii accidentale – suma asigurată 20000 RON, franșiza de 5% din daună minim 250 RON - Bunuri – pierdere de profit – limita răspunderii 5000 RON - Răspundere civilă legală – limita răspunderii 25000 RON, franșiză în caz de daune materiale 350 lei - Echipamente electronic fixe (cu vechime max. de 5 ani) – suma asigurată 10000 RON , franșiza de 5% din daună, minim 150 RON - Echipament electronic portabil (cu vechime max. de 5 ani) – suma asigurată 10000 RON
- Număr anunț
- DA25807939
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.766 RON
- Valoare atribuită
- 4.766 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.