Atribuită Cumpărare directă

serviciu de intretinere lunara a centralei telefonice, a telefoanelor

Număr anunț
DA25818655
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMANZIALĂ SPECIALĂ PENTRU SURZI NR. 1 (CUI 5054834)
Furnizor / câștigător
EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
Cod CPV
50334130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat