Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica - alb imaculat, rezistenta si catifelata, compozitie 100% celuloza, 3 straturi, 135 - 140 (+/-5%) foi/rola, 9.8 cm (+/-5%) inaltime, 13.5 cm (+/-5%) perforatie, densitate 15g/mp (+/-5%), gramaj/strat, 18.9m (+/-5%) lungime rola, 200 seturi =1600 bucati.

Număr anunț
DA25816018
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DANDIROS COM S.R.L. (CUI 32732691)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat