Atribuită Cumpărare directă

antar electronic cu calculare a pretului in functie de pretul unitar. Capacitate maxima 30/40 kg. Afisaj dublu: atat pentru vanzator cat si pentru client. Acumulator incorporat. Pachetul contine si transformator pentru reincarcarea acumulatorului. Caracteristici: Capacitate maxima: 30/40 kg Marja de eroare: 600g/2g, 3kg/1g 6kg/2g 15kg/5g 30kg/5g Acumulator incorporat, poate funtiona si fara sa fie alimentat la priza Alimentare: 220v (priza) Afisaj pe ambele parti ale cantarului: pentru vanzator si pentru client Afisajul este compus din trei parti: afisarea greutatii, afisarea pretului unitar, afisarea pretului cantitatii cantarite Picioare reglabile. Dimensiune: 385 x 153 x 365 mm Functii: Tasta de aducere la ZERO. Funtie tare - asezati un recipient pe cantar apoi apasati butonul "TARE" iar cantarul va arata 0.00 neluand in seama greutatea acestuia. Memorii: 8 - cantarul poate memora pana la 8 preturi unitare (pe kg). Oprire automata dupa un timp de nefolosinta - pentru a evita descarcarea acumulatorului. Pretul unitar poate fi introdus si cu virgula. Functie de cumulare - puteti cantarii separat mai multe produse la preturi si greutati diferite iar cantarul va poate calcula totalul pretului ce trebuie achitat de client. Garantie: 12 luni Garantie acumulator : 6 luni Acest cantar poate fi folosit doar pentru uz intern, deoarece nu este avizat metrologic sau omologa

Număr anunț
DA25810788
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106 RON
Valoare atribuită
106 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106 RON

din 106 RON estimat