Atribuită Cumpărare directă

piese de schimb pt. auto CJ-21-APE : kit distributie 1 buc. ,, curea acesorii , pompa apa 1 buc..

Număr anunț
DA25814797
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI 6466329)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,50 RON
Valoare atribuită
458,50 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,50 RON

din 458,50 RON estimat